O nas

O NAS

Jesteśmy firmą, która niezmiennie działa na rynku od lat. Naszą działalność rozpoczęliśmy od projektowania stron internetowych. W odpowiedzi na zmiany zachodzące na rynku, zdecydowaliśmy o rozszerzeniu zakresu oferty o dodatkowe usługi. Dziś nie ma dla nas granic, obsługujemy terytorium całego kraju!
Nasza misja

NASZA MISJA

Zajmujemy się projektowaniem graficznym w sposób kompleksowy a działania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Nieprzerwanie śledzimy najnowsze trendy panujące na rynku, tak, by zawsze być krok przed naszą konkurencją!  Każdy Klient otrzymuje przemyślany i kompletny produkt, ponieważ nasi graficy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie oraz projektują go od podstaw.
Doświadczenie

DOŚWIADCZENIE

Za sukces uznajemy fakt, że z wieloma naszymi Klientami pracujemy od początku naszej działalności. Dzięki ich zaufaniu oraz różnorodnym zleceniom firma ciągle się rozwija i poszerza swoje horyzonty. Do tej pory wsparliśmy naszymi działaniami firmy z różnorodnych branż. Nie boimy się wyzwań, dlatego podejmiemy się każdego zlecenia, jakie mają Państwo chęć nam zlecić.

Zaufali nam

Poznaj nas

Etim Studio specjalizuje się w kreowaniu wizerunku firm, od projektu logo po zaprojektowanie kompleksowej identyfikacji wizualnej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i zapewniamy najwyższej jakości projekty graficzne. Zaprojektuj swój sukces razem z nami!
Zapraszamy do zapoznania się z bogatym portfolio na naszej witrynie.

Nieskończone możliwości

Tysiące pomysłów na minutę

Setki wypitych kaw

Dobry pomysł to taki, który natychmiastowo przyciąga uwagę, wywołuje zarówno zdziwienie, jak i wrażenie zrozumienia, tworzy różne emocje, jest nieskomplikowany i zrozumiały, oraz można go wykorzystywać wielokrotnie i rozwijać.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Napisz wiadomość!

Z PRZYJEMNOŚCIĄ ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA